Wołaj do Mnie, a odpowiem Ci – ks. Bogusław Kastelik – Kraków

ks. Bogusław Kastelik 08-10.03.2018 Kraków

Event details

  • czwartek | 8 March 2018 to sobota | 10 marca 2018
  • 10:00 - 14:00
  • Kościół Św.Józefa, ul. Zamoyskiego 2, Kraków
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Wołaj do Mnie, a odpowiem Ci… – rekolekcje dla mam z małymi dziećmi

Posługujący

ks. Bogusław Kastelik

Harmonogram

Czwartek 08.03.2018 r.

9.15 możliwość spowiedzi (podczas spowiedzi zapewniamy opiekę nad dziećmi)
10:00 wspólny śpiew
10:15 Msza św., po mszy św. nauka rekolekcyjna

Piątek 09.03.2018 r.

9.15 możliwość spowiedzi (podczas spowiedzi zapewniamy opiekę nad dziećmi)
10:00 wspólny śpiew
10:15 Msza św., po mszy św. nauka rekolekcyjna

Sobota 10.03.2018 r.

10:00 wspólny śpiew
10:15 Msza św. z nauką rekolekcyjną, świadectwo, modlitwa wstawiennicza

Organizator
Macierzanka

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Kobieto, Żono, Matko…

W chwilach kryzysu, zwątpienia czy choroby najbliższych  – gdzie szukasz pomocy? Czy zwracasz się wtedy do Boga? Czy wiesz, jak z Nim rozmawiać?

Wielki Post to dobry czas na zadawanie sobie pytań i szukanie odpowiedzi.

Przyjdź i znajdź je z nami!

Zapraszamy Cię na jedyne w swoim rodzaju rekolekcje dla mam z małymi dziećmi, które odbędą się od 8 do 10 marca 2018 r. (czwartek – sobota). Zaczynamy o godz. 10:00 w kościele pw. św. Józefa przy Rynku Podgórskim w Krakowie. We wspólnym gronie wysłuchamy rekolekcji o modlitwie kobiety, żony i matki.

Podczas codziennej Mszy Świętej, konferencji i świadectw kobiet o mocy modlitwy będziesz mogła w przyjaznym miejscu nakarmić i przewinąć swoje dziecko. W nawie bocznej przygotujemy kącik zabaw. Dziecięcy gwar jest mile widziany!

W czwartek i piątek przed Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty (od 9:00 do 10:00). Zapewniamy wtedy opiekę dla dzieci spowiadających się mam.

W sobotę po Mszy Świętej zapraszamy Cię na „Mamy Czas” – spotkanie przy herbacie w salce bibliotecznej obok kościoła. Zachęcamy, byś tego dnia w miarę możliwości zostawiła dzieci w domu.

Rekolekcje organizuje grupa modlitewna dla mam z małymi dziećmi Macierzanka, a poprowadzi je ks. Bogusław Kastelik: ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, opiekun duchowy Macierzanki. Ksiądz Bogusław na co dzień wspiera swoją obecnością i modlitwą wiele z nas.

Każda mama i każdy maluch będą bardzo mile widziani!

INFORMACJE PRAKTYCZNE (podobne jak w poprzednich latach :)) :

W kościele jest wyjątkowo zimno – warto więc ciepło ubrać dzieci (i siebie!).
W czwartek i piątek zapraszamy mamy z dziećmi. W zakrystii będzie możliwość przewinięcia i nakarmienia dziecka. W kościele (w nawie bocznej tuż przy ołtarzu) będzie zorganizowany kącik zabaw dla naszych pociech.
W piątek podczas spowiedzi zapewniamy możliwość opieki nad maluszkami.
W sobotę zachęcamy, w miarę możliwości oczywiście, do pozostawienia maluszków pod czułą opieką Tatusiów i podarowania sobie chwili wytchnienia :); jeśli ktoś jednak będzie miał takie pragnienie, to zapraszamy również całymi rodzinami!

Mapa

ks. Bogusław Kastelik 08-10.03.2018 Kraków