Warsztaty TALITHA KUM – Świdnica

Warsztaty TALITHA KUM 16-17.06.2018 Świdnica

Event details

  • sobota | 16 June 2018 to niedziela | 17 czerwca 2018
  • 08:30 - 23:59
  • parafia św. Józefa, ul. Kotlarska 19-21 Świdnica
  • 798 415 916
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Warsztaty TALITHA KUM

Posługujący

Harmonogram

Sobota 16.06.2018 r.

Niedziela 17.06.2018 r.

Organizator

wspólnota Przymierza Miłosierdzia

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Wspólnota Przymierze Miłosierdzia, której twórcami są o. Enrique Porcu i Antonello Cadeddu, zaprasza na warsztaty ewangelizacyjne Talitha kum . Jest to propozycja dla osób między 15 a 30 rokiem życia, które chcą doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem oraz pozwolić, by w ich życiu coś zmieniło się na lepsze. Talitha kum to dwudniowe rekolekcje, pełne zaskakujących dynamik, konferencji, modlitw i niespodzianek. które będą prowadzone przez misjonarzy świeckich ze wspólnoty oraz przez członków wspólnoty ,,Przymierze Miłosierdzia” ze Świdnicy

Jeżeli zależy Ci na prawdziwej Miłości,
Jeżeli cenisz szczere relacje,
Jeżeli pragniesz odczuwać radość i pokój,
Jeżeli chcesz bliższej poznać Boga…
To będzie najlepsze wydarzenie dla Ciebie!

Warsztaty odbędą się 16 – 17 czerwca w parafii św. Józefa w Świdnicy. Koszt warsztatów to 60 zł (poczęstunek, obiady). W trakcie warsztatów istnieje możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Start  godzina 8.30.

Zapisy prosimy kierować na adres mailowy: swidnica@talithakum.pm Przy rejestracji mailowej, prosimy podać: imię, nazwisko, nr telefonu, miejscowość.

Informacje można uzyskać telefonicznie nr: 798 415 916

Kiedy ostatni raz czułeś się wolnym jak ptak?
Kiedy z radości skoczyłeś wysoko, bo nie mogłeś wytrzymać na ziemi?
Kiedy czułeś, że nie jesteś sam z tym wszystkim, z czym się zmagasz?
Gotowy/ gotowa na spotkanie?
Im bardziej myślisz, że to nie dla Ciebie, tym szybciej biegnij na Talitha Kum!

Zapraszamy do kontynuacji przygody z Panem Bogiem w ramach spotkań naszej wspólnoty (w każdy poniedziałek o godz. 19:00 w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy) oraz w ramach realizowanych przez nas posług.

Mapa

Warsztaty TALITHA KUM 16-17.06.2018 Świdnica