V Wieczór Uwielbienia – TGD – Glinianka

TGD 31.05.2018 Glinianka

Event details

  • czwartek | 31 May 2018
  • 17:00 - 21:00
  • Parafia Rzymsko Katolicka pod wezwaniem świętego Wawrzyńca, ul. Wawrzyniecka 149, 05-408 Glinianka
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

V Wieczór Uwielbienia

Posługujący

TGD

Harmonogram

Czwartek 31.05.2018 r.

 

 

Organizator

Parafia Rzymsko Katolicka pod wezwaniem świętego Wawrzyńca Glinianka

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Wieczór Uwielbienia w Gliniance (Gmina Wiązowna), już 31 maja br., parafia pw. św. Wawrzyńca po raz piaty organizuje to wyjątkowe wydarzenie.
Centralnym punktem Wieczoru Uwielbienia jest adoracja Jezusa Chrystusa, między innymi we Mszy Świętej i uroczystej procesji . Kontynuacją wydarzenia będą kilkudniowe wieczorne rekolekcje, które w tym roku odbędą się pod hasłem „Strefa Mocy”. Rekolekcje poprowadzi Witek Wilk.
Jak co roku, uroczystość uświetnią świeccy ewangelizatorzy głoszący Słowo Boże m. in. Machał PAX Bukowski; muzycy – w tym roku zespoły TGD oraz BoguSław.
Tradycyjnie już przewidujemy atrakcje dla dzieci – wzruszające wypuszczenie balonów, warsztaty plastyczne tematyką nawiązujące do przedsięwzięcia. Dzieci wystąpią również na scenie – to będzie moment radosnego, energicznego uwielbienia w rytmach dziecięcych utworów muzycznych.
Wieczór Uwielbienia to czas modlitwy, skupienia, adoracji Jezusa Eucharystycznego, możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. W tym dniu będziemy uwielbiać Pana śpiewem, modlitwą, rozmową, tańcem z flagami, zabawą.

Mapa

TGD 31.05.2018 Glinianka