Rekolekcje w Ziemi Świętej – o. Andrzej Smołka – Izrael

o. Andrzej Smołka 04-12.03.2018 Izrael

Event details

  • niedziela | 4 March 2018 to poniedziałek | 12 marca 2018
  • Cały dzień
  • Izrael
  • 512917051
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Rekolekcje w Ziemi Świętej

Posługujący

o. Andrzej Smołka, o. Artur Piwowarczyk

Harmonogram

Niedziela 04.03.2018 r.

1 DZIEŃ: WARSZAWA – TEL AVIV
Zbiórka na lotnisku. Przelot na trasie  Warszawa – Tel Aviv. Nocleg w Betlejem.

Poniedziałek 05.03.2018 r.

2 DZIEŃ: BETLEJEM – JEROZOLIMA
Betlejem – nawiedzenie bazyliki Bożego Narodzenia; kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej z grotami św. Józefa i św. Hieronima; Grota Mleczna i Pole Pasterzy. Jerozolima – nawiedzenie kościoła                               św. Piotra in Gallicantu; Bazyliki Zaśnięcia NMP i Wieczernika. Nocleg w Betlejem.

Wtorek 06.03.2018 r.

3 DZIEŃ: CEZAREA NADMORSKA – KARMEL – NAZARET – KANA GALILEJSKA
Cezarea Nadmorska – miasto Heroda Wielkiego: ruiny amfiteatru, akwedukt rzymski. Karmel – Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Morza z grotą proroka Eliasza. Nazaret – nawiedzenie bazyliki Zwiastowania i kościoła św. Józefa. Kana Galilejska – odnowienie przysięgi małżeńskiej. Nocleg       w Tyberiadzie.

Środek 07.03.2018 r.

4 DZIEŃ: KAFARNAUM – JEZIORO GALILEJSKIE
Góra Ośmiu Błogosławieństw – sanktuarium upamiętniające Kazanie Jezusa. Tabgha – nawiedzenie sanktuarium rozmnożenia Chleba i Kościół Prymatu św. Piotra. Kafarnaum – spacer po ruinach miasta.              Rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim. Nocleg w Tyberiadzie.

Czwartek 08.03.2018 r.

5 DZIEŃ: GÓRA TABOR – RZEKA JORDAN – JERYCHO – MORZE MARTWE
Góra Tabor – nawiedzenie sanktuarium Przemienienia Pańskiego. Miejsce chrztu Pana Jezusa i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Jerycho – Góra Kuszenia i sykomora – miejsce rozmowy Jezusa z Zacheuszem. Morze Martwe – czas na kąpiel. Nocleg w Betlejem.

Piątek 09.03.2018 r.

6 DZIEŃ: JEROZOLIMA
Jerozolima – nawiedzenie kościoła Dominus Flevit, bazyliki Agonii w Ogrodzie Oliwnym, świątyni Grobu Maryi, sanktuarium Pater Noster, meczetu Wniebowstąpienia, bazyliki św. Anny. Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta. Nawiedzenie bazyliki Grobu Pańskiego. Nocleg w Betlejem.

Sobota 10.03.2018 r.

7 DZIEŃ: JEROZOLIMA – EIN KAREM
Jerozolima – wizyta pod Ścianą Płaczu (w zależności od sytuacji politycznej). Wizyta w Instytucie Pamięci Yad Vashem, dzielnica żydowska Starego Miasta. Ein Karem – nawiedzenie sanktuarium narodzenia św. Jana Chrzciciela i nawiedzenia św. Elżbiety. Nocleg w Betlejem.

Niedziela 11.03.2018 r.

8 DZIEŃ: JUDEA

Betania – sanktuarium św. Marii, św. Marty i św. Łazarza. Przejazd przez Pustynię Judzką – medytacja indywidualna. Kąpiel w Morzu Martwym. Odpoczynek.

Poniedziałek 12.03.2018 r.

9 DZIEŃ: TEL AVIV – WARSZAWA

Przelot na trasie Tel Aviv- Warszawa.

 

Organizator

Miesięcznik Egzorcysta

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Razem z Via Santa zapraszamy Państwa na pielgrzymkę i rekolekcje do Ziemi Świętej. Czas trwania: 4-12 marca 2018. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W trakcie pielgrzymki będą głoszone nauki rekolekcyjne “Jak być wolnym od lęku” przez o. Andrzeja Smołkę ze Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi.

Mapa

o. Andrzej Smołka 04-12.03.2018 Izrael