Przedsiębiorca w oczach Boga – ks. Adam Węgrzyn – Płock

ks. Adam Węgrzyn 24-26.11.2017 Płock

Event details

  • piątek | 24 November 2017 to niedziela | 26 listopada 2017
  • Cały dzień
  • Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku, Pl. Stary Rynek 14/18, 09-404 Płock
  • 502 136 848
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Przedsiębiorca w oczach Boga

Posługujący

ks. mgr Adam Węgrzyn SDB

Harmonogram

Piątek 24.11.2017 r.

Sobota 25.11.2017 r.

Niedziela 26.11.2017 r.

Organizator
Wiara w biznesie

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Zapraszamy na rekolekcje: przedsiębiorców, prawników, lekarzy, menadżerów i nie tylko. Dla wszystkich, którzy chcą się uczyć jak łączyć życie zawodowe z życiem osobistym oraz rodzinnym. Rekolekcje to wyjątkowy czas spotkania sam na sam z Bogiem. Spojrzenia na swoją codzienność z dystanstu, przemyślenia swoich wyborów, odnalezienia odpowiedzi na nurtujące nas pytania, a przede wszystkim nawiązania bliskiej relacji z Panem.

Każdy z nas ma szczególne powołanie, do którego odkrywania zobowiązany jest każdego dnia. Bóg wybrał nas do jego realizacji jeszcze przed założeniem świata. W obecnym świecie, kiedy jesteśmy zasypywani informacjami, które często zagłuszają one nasze pragnienia, trudno jest znaleźć odpowiedź na pytania: Co jest dla mnie ważne? Czy to co robię jest dla mnie dobre? Czy w codzienności kieruje się nauczaniem Ewangelii przy podejmowaniu decyzji? Intensywny weekend rekolekcyjny, to niepowtarzalna okazja do porozmawiania z Bogiem o swoich problemach.

Mapa

ks. Adam Węgrzyn 24-26.11.2017 Płock