Ogień z Nieba – o. Pedro Mariano, Marcin Zieliński – Szczecin

o. Pedro Mariano, Marcin Zieliński 27.04.2019 Szczecin

Event details

  • sobota | 27 April 2019
  • 10:00 - 21:30
  • Szkoły Salezjańskie, ul. Ku Słońcu 124, Szczecin
  • 500 377 540
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Forum Ogień z Nieba

Posługujący

o. Pedro Mariano, Marcin Zieliński, o. Rafał Sorkowicz

Harmonogram

Sobota 27.04.2019 r.

 

Organizator

Fundacja Life Surfers

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Czym jest Forum Ogień z Nieba ?

Poruszeni zawołaniem Jezusa, który przyszedł, by rzucić ogień na ziemię pragniemy, by w trakcie Forum rozpalać go w nas. Chcemy wołać o Ducha Świętego, Ducha Ognia, by rozpalał nasze życie, wypełniał je radością. Dlatego w programie nie zabraknie konferencji głoszonych z pasją, świadectw, pełnej radości muzyki, modlitwy uwielbienia. W trakcie będziemy modlić się też za chorych i tych, którym z jakiś powodów ciężko. W środku dnia zaplanowana jest przerwa na obiad. Dzień zakończy się pełnym radości koncertem.

W tym roku Forum odbędzie się 27 kwietnia 2019 w hali sportowej Zespołu Szkół Salezjańskich ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie. Program rozpoczyna się o godz. 10:00, a rejestracja rozpoczyna się od godz. 9:00. Koniec jest planowany na godz. 21:30. Wydarzenie obiął swoim patronatem Prezydent Szczecina oraz Arcybiskup Szczecińsko Kamieński, a miedialnie wpiera nas TVP 3, Dobre Media, Godly.pl, Niedziela, Gość Niedzielny oraz List. Głównymi organizatorami jest Fundacja Life Surfers, Caritas, Stowarzyszenie kościelne Emmanuel, Fundacja Jandrzejówka oraz Odnowa w Duchu Świętym.

Mapa

o. Pedro Mariano, Marcin Zieliński 27.04.2019 Szczecin