Ogień z Nieba – Lech Dokowicz – Szczecin

Lech Dokowicz 07.04.2018 Szczecin

Event details

  • czwartek | 7 April 2018
  • 10:00 - 21:00
  • Szczeciński Dom Sportu, ul. Wąska 16, 71-415 Szczecin
  • +48 500 377 540
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Forum Ogień z Nieba

Posługujący

Lech Dokowicz, NiemaGotu, Poldek Twardowski

Harmonogram

Sobota 07.04.2018 r.

 

Organizator

Fundacja Life Surfers

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

 

Poruszeni zawołaniem Jezusa, który przyszedł, by rzucić ogień na ziemię pragniemy , by w trakcie Forum rozpalać go w nas. Chcemy wołać o Ducha Świętego, Ducha Ognia, by rozpalał nasze życie, wypełniał je radością. Dlatego w programie nie zabraknie konferencji głoszonych z pasją przez Lecha Dokowicza, świadectw, pełnej radości muzyki zespołu prowadzonego przez Poldka Twardowskiego, modlitwy uwielbienia. W trakcie będziemy modlić się też za chorych i tych, którym z jakiś powodów ciężko. W środku dnia zaprosimy na bezpłatny obiad. Na koniec przewidziany jest koncert zespołu NiemaGotu.

Uczestnicy Forum nie ponoszą żadnych opłat ani za uczestnictwo ani za posiłek. Wszystkie zarejestrowane osoby powinny w dniu 7 kwietnia w recepcji odebrać swoje identyfikatory. Recepcja będzie czynna od 9.00-11.30. Osoby bez identyfikatorów nie będą wpuszczane na teren hali. Miejsca na hali nie będą numerowane.

Mapa

Lech Dokowicz 07.04.2018 Szczecin