Niebo na zawołanie – o. Adam Szustak – Bydgoszcz

o. Adam Szustak 07-08.02.2018 Bydgoszcz

Event details

  • środa | 7 February 2018 to czwartek | 8 lutego 2018
  • 18:00 - 20:00
  • Parafia Św. Trójcy, ul.Św. Trójcy 26, Bydgoszcz
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Niebo na zawołanie

Posługujący

o. Adam Szustak

Harmonogram

Środa 07.02.2018 r.

Czwartek 08.02.2018 r.

Organizator
Parafia Św. Trójcy, Budgoszcz

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Witajcie!
Już za chwilę w Bydgoszczy, w dniach 7-8 lutego 2018, w Parafii Św. Trójcy – niekończące się pokłady energii, ogromna radość, tysiące słów do i o Bogu, wspaniała atmosfera, nie do opisania emocje, czyli rekolekcje pt. „NIEBO NA ZAWOŁANIE”.

Serdecznie zapraszamy Was na dwa wspaniałe wieczory, podczas których posłuchacie energicznego, wędrownego Kaznodzieję, który swoją autentycznością i bliskim podejściem do drugiego człowieka, zaraża świat nieskończoną miłością Pana Boga! Jak sam pisze –
jego najważniejsze zadanie to głosić Ewangelię wszystkim,wszędzie i na wszelkie sposoby

Poprawicie sobie humor, odprężycie umysł, wzmocnicie Waszego ducha i będziecie mogli spędzić ten czas ze wspaniałymi ludźmi, którzy tak, jak Wy, pragną usłyszeć dobrą nowinę!

Rekolekcje wygłosi dominikanin, O. Adam Szustak!

Dla tych, którzy go dobrze znają – nie potrzeba dodatkowego wyjaśnienia 🙂 A dla Was wszystkich, którzy nie mieliście okazji o nim usłyszeć, odwiedźcie stronę:
www.langustanapalmie.pl – najpierw zakładka „O MNIE”, a później to już nocka z głowy! (na pewno szybko stamtąd nie wyjdziecie!)

Zajrzyjcie również na poniższy profil Langusty na Facebooku, gdzie znajdziecie mnóstwo publikacji Ojca Adama:

https://www.facebook.com/ LangustaNaPalmie/

Zapraszajcie znajomych, ściągnijcie rodzinę i przyjaciół, udostępniajcie to wydarzenie, niech wieść idzie w świat! Zapiszcie datę w waszym kalendarzu i przyjedźcie do nas – Zawołajmy Niebo razem!

Do zobaczenia!

Mapa

o. Adam Szustak 07-08.02.2018 Bydgoszcz