Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej – Czerna

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej 01-03.12.2017 Czerna

Szczegóły wydarzenia

  • piątek | 1 grudnia 2017 do niedziela | 3 grudnia 2017
  • 18:00 - 14:00
  • Dom Pielgrzyma, Czerna 79, 32-065 Krzeszowice
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej

Posługujący
Harmonogram

Piątek 01.12.2017 r.

Sobota 02.12.2017 r.

Niedziela 03.12.2017 r.

Organizator
Wspólnota Gaudete

Informacje i zapisyWięcej informacji Zapisz się

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej wprowadza w modlitwę osobistą i wspólnotową oraz pomaga przeżywać ją w duchu Pięćdziesiątnicy. Celem tego kursu jest to, aby w sposób uporządkowany przeżywać i prowadzić modlitewne spotkania charyzmatyczne. Uczy również modlitwy osobistej. Daje wskazówki, jak być wiernym w codziennym spotykaniu się z Bogiem.

Kurs jest organizowany przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Gaudete w domu pielgrzyma w Czernej i jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Można przyjechać z dziećmi, będzie dla nich opieka na czas zajęć.  Warunkiem przyjęcia na kurs jest wcześniejsze uczestnictwo w kursie Nowe Życie!!!

Kurs rozpoczyna się w piątek o godz. 18:00. Od godz. 17:00 czynna jest recepcja, gdzie nastąpi rejestracja uczestników i przydzielenie noclegu. Zakończenie kursu przewidziane jest w niedzielę ok. godz. 14:00.

Co dobrze mieć ze sobą na kursie?:

– Pismo Święte
– notatnik, długopis
– wygodne obuwie
– lekarstwa (jeśli są potrzebne)

Msza święta jest przewidziana w programie kursu w sobotę i niedzielę.

Zachęcamy także do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed kursem, aby przeżywać go od samego początku z czystym sercem!

Mapa

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej 01-03.12.2017 Czerna

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o