Exodus 2017 – Konferencja – Gdańsk

Exodus 26-29.01.2017 Gdańsk

Event details

  • czwartek | 26 January 2017 to niedziela | 29 stycznia 2017
  • 08:30 - 22:00
  • Ergo Arena, Gdańsk, pl. Dwóch Miast 1
Temat

Konferencja Exodus 2017

Posługujący

HELEN I RICHARD KOBAKIAN, JOSHUA CAGLE, ARKADIUSZ KRZYWODAJĆ, TOMASZ ROPIEJKO, DR MICHAŁ WŁODARCZYK, SZYMON WOLNIAK, KRYSTYNA I SŁAWOMIR JAGIEŁA, DR HAB. WOJCIECH GAJEWSKI, IGA I MACIEJ LIZINIEWICZ, WIESŁAW ZIEMBA, KINGA I SZYMON KMIECIK, MAGDALENA I SZYMON KRUBA, EKIPA START, Hillsong

Harmonogram

Czwartek 26.01.2017 r.

Piątek 27.01.2017 r.

Sobota 28.01.2017 r.

Niedziela 29.01.2017 r.

Organizator

Kościół Zielonoświątkowy Zbór Radość Życia w Gdańsku

Informacje i zapisy

Więcej informacji TUTAJ                 Zapisy TUTAJ

EXODUS CONFERENCE łączy w sobie elementy inspirującej konferencji oraz wyjątkowego festiwalu. W jego centrum jest Jezus – Imię, które od 2000 lat pozytywnie przemienia świat i jest źródłem inspiracji dla milionów ludzi na całym świecie. Nie chodzi tu o promowanie pustej religijności, a raczej o zachętę do podjęcia wyzwania, by nawiązać relację ze Stwórcą. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga lub poznać ludzi, którzy są Nim zafascynowani. Zachęcamy do WYJŚCIA poza ramy swojego myślenia i przyzwyczajeń, do rozwoju i poszukiwania nowych możliwości, do zmiany mentalności i do bycia odważnym w kreowaniu rzeczywistości wokół siebie. Pokazujemy na cel, starając się jednocześnie wyposażyć we wszystko, co w życiu niezbędne, aby go osiągnąć. EXODUS to czas, który wzbogaca nie tylko o wspomnienia, ale także o marzenia i świeżą energię do działania, to cztery dni wypełnione spotkaniami, koncertami, warsztatami oraz atrakcjami, które w nowoczesnej oprawie tworzą niepowtarzalny klimat.

Świat, w którym przyszło nam żyć, jest pełen podziałów. Nienawiść i niezrozumienie rozdziela pokolenia, rodziny, przyjaciół, narody. Niebezpiecznie wkrada się także do serc Bożych ludzi. Nie zgadzamy się na to. JEZUS nie wyklucza nikogo. Na niczym bardziej Mu nie zależało, jak na JEDNOŚCI – człowieka z Bogiem i Bożych ludzi między sobą. Czy oznacza to, że wszyscy mamy być tacy sami? Na pewno nie! EXODUS CONF 2017 będzie festiwalem różnorodności. W taki Kościół wierzymy. Jest w nim miejsce także dla Ciebie.

Mapa

Exodus 26-29.01.2017 Gdańsk