EDeN – dzień skupienia dla młodych dorosłych – Pniewy

Dzień skupienia dla młodych dorosłych 08.12.2018 Pniewy

Event details

  • piątek | 8 December 2018
  • 10:00 - 19:00
  • Pniewy, ul. św. U. Ledóchowskiej 1
  • 668 313 908
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

EDeN – dzień skupienia dla młodych dorosłych

Posługujący

Siostry Urszulanki

Harmonogram

Sobota 08.12.2018 r.

Organizator
Siostry Terezjanki

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

„Poczekamy i zobaczymy”. Czasem trzeba czekać bardzo, bardzo długo, aż się coś niezwykle cennego urodzi. Coś, co zmienia cały świat i nieustannie przyciąga nasz wzrok. I co przeobraża nasz wzrok… Serdecznie zapraszamy młodych dorosłych (w wieku 18-30 lat) na kolejny – już adwentowy – dzień skupienia do Pniew, 8 grudnia 2018 roku (w sobotę) Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach…

W programie m.in.: spotkanie z tekstem ewangelicznym, Eucharystia, cisza, modlitwa, grupa dzielenia, spotkanie ze św. Urszulą.

Zgłoszenia do 6.12.2018 (czwartek)

Koszt: bezpłatnie

Mapa

Dzień skupienia dla młodych dorosłych 08.12.2018 Pniewy