Cisza i poczucie własnej wartości – o. Jan Konior – Lubogoszcz

o. Jan Konior 26-28.04.2019 Lubogoszcz

Event details

  • piątek | 26 April 2019 to niedziela | 28 kwietnia 2019
  • Cały dzień
  • Lubogoszcz
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Cisza i poczucie własnej wartości

Posługujący

o. Jan Konior SJ, Piotr Słabek

Harmonogram

Piątek 26.04.2019 r.

Sobota 27.04.2019 r.

Niedziela 28.04.2019 r.

Organizator
Ziarna Prawdy

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Miejsce: Beskid Wyspowy (Lubogoszcz)

Prowadzenie: o. Jan Konior SJ, Piotr Słabek

cena sugerowana: 240 zł (jesteś mile widziany bez względu na Twój aktualny budżet)

Kontakt i zapisy: sesjefundacja@op.pl

​Cisza rozumiana głęboko nie tylko jak brak hałasu, ale jako wewnętrzny ład i pokój jest podstawowym warunkiem pracy wewnętrznej i życia duchowego. W ciszy możemy odkryć własne wnętrze, doświadczyć bezwarunkowej akceptacji i miłości Boga. Podstawową kwestią w życiu jest poczucie własnej wartości. Jakie istnieją praktycznie sposoby jego wzmocnienia? Co zrobić by czuć się wartościowym człowiekiem? Jak pomóc najbliższym odkrywaniu ich własnej wartości? Sesja organizowana jest w zachwycającym otoczeniu natury, warunki schroniskowe, dojście z parkingu pod górę, czarnym szlakiem 15 min. Bagaże będą wywożone samochodem terenowym, istnieje też możliwość wywozu uczestników. W piątek i niedzielę dieta Mind (aktywizująca i wzmacniająca umysł), w sobotę post o samej wodzie.

Mapa

o. Jan Konior 26-28.04.2019 Lubogoszcz