Bóg i ja – umowa o dzieło – o. Robert Bujak – Poznań

o. Robert Bujak 04-06.11.2018 Poznań

Event details

  • niedziela | 4 November 2018 to wtorek | 6 listopada 2018
  • 19:00 - 22:00
  • Parafia Najświętszego Zbawiciela ul. Fredry 11, Poznań
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Bóg i ja – umowa o dzieło

Posługujący

o. Robert Bujak SJ

Harmonogram

Niedziela 04.11.2018 r.


19:00 msza święta z nauką
20:30 warsztaty postakademickie

Poniedziałek 05.11.2018 r.

18:00 msza z nauką
19:30 wspólna kolacja – czas na pytania do rekolekcjonisty

Wtorek 06.11.2018 r.

18:00 msza z nauką
19:30 Adoracja z modlitwą wstawienniczą

Organizator

Wspólnota Postakademicka Syjon

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Rekolekcje dla osób kończących studia i pracujących organizowane przez Wspólnotę Postakademicką Syjon w kościele Najświętszego Zbawiciela na Fredry w Poznaniu – prowadzi Robert Bujak SJ. W programie codziennie wieczorem msza święta, a ponadto warsztaty, wspólna kolacja, adoracja i modlitwa wstawiennicza.

w trakcie rekolekcji możliwość spowiedzi świętej. Wszyscy uczestnicy otrzymają “pakiet rekolekcyjny” z tekstami czytań, pieśni i rachunkiem sumienia

ROZEZNAWANIE DROGI ŻYCIA
to warsztat dla tych, którzy jeszcze nie podjęli najważniejszych decyzji i tkwią na życiowym skrzyżowaniu. Będziemy poznawać wolę Boga i nasze pragnienia oraz bardzo praktyczne narzędzia, jakie daje duchowość ignacjańska, w dziedzinie dokonywania wyborów.

PLANOWANIE I ODPOCZYNEK
Jak spokojnie, skutecznie i regularnie dążyć do celu w codzienności w i kryzysie? Poznamy narzędzia, które pozwolą wyznaczyć najbliższe i długofalowe cele. Kilka tygodni po warsztatach uczestnicy będą mogli skorzystać z półgodzinnej konsultacji z osobą prowadzącą dotyczącej realizacji celów.

CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY
Jak mówić o uczuciach i potrzebach asertywnie, a zarazem po chrześcijańsku? Jak robił to Jezus? Jak bez przemocy komunikować się z najbliższą osobą, z rodziną czy z trudnym klientem? Jak słuchać, by rozumieć? Jak mówić, by nie oceniać? Będzie wiele praktycznych ćwiczeń i wskazówek przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym.
Koszt warsztatów – 15zł. Prowadzący przygotowują warsztaty bezpłatnie. Fundusze zostaną w całości przeznaczone na materiały warsztatowe oraz na cel charytatywny wskazany przez rekolekcjonistę.

Mapa

o. Robert Bujak 04-06.11.2018 Poznań