10 przykazań Bożych dzisiaj – ks. Janusz Czenczek – Włochy

ks. Janusz Czenczek 12-21.04.2018 Włochy

Event details

  • czwartek | 12 April 2018 to sobota | 21 kwietnia 2018
  • Cały dzień
  • Włochy
  • 512-917-051
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

10 przykazań Bożych dzisiaj

Posługujący

ks. Janusz Czenczek

Harmonogram

Czwartek 12.04.2018 r.

WARSZAWA – TARVISIO

Zbiórka o godz. 4.00. Dworzec Wschodni PKP – od ul. Kijowskiej. Przejazd tranzytowy do Tarvisio (przyjazd ok. 19.00– 20.00). Nocleg.

Piątek 13.04.2018 r.

TARVISIO – PADWA – FLORENCJA

Zwiedzanie Padwy: nawiedzenie bazyliki św. Antoniego; modlitwa przy grobie świętego oraz w Kaplicy Relikwi oraz Msza Świeta. Przejazd do stolicy Toskanii: miasta Dantego, Michała Anioła, Leonarda  da Vinci. Katedra Santa Maria del Fiore, kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, baptysterium ze słynnymi Drzwiami Raju, Przejazd na nocleg w okolice Arezzo.

Sobota 14.04.2018 r.

ASYŻ – CASCIA – RZYM

Asyż – nawiedzenie  bazyliki św. Franciszka i św. Klary oraz Matki Bożej Anielskiej z Kapliczką Porcjunkula. Cascia – sanktuarium  św. Rity – patronki od  spraw trudnych i niemożliwych. Czas na własną modlitwę. Przejazd  na nocleg do Rzymu.

Niedziela 15.04.2018 r.

RZYM

Udział w modlitwie Anioł Pański z Papieżem (o ile będzie w Rzymie).  Nawiedzenie bazyliki św. Piotra, grobu św.  Jana Pawła II, Piazza Navona z Fontanną czterech Rzek, Panteon, Plac  Wenecki i Kapitol, z którego można podziwiać  Forum Romanum i Koloseum. Wieczorny spacer  po Rzymie. Nocleg.

Poniedziałek 16.04.2018 r.

RZYM – NEAPOL – POMPEJE

Przejazd do Neapolu. Modlitwa i czas wolny przy grobie ks. Dolindo, katedra św. Januarego. Objazd panoramiczny jedną z najpiękniejszych promenad  Neapolu obok Castel  Dell Ovu i Borgo Marinaro. Przejazd do sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej. Czas na modlitwę. Nocleg.

Wtorek 17.04.2018 r.

NEAPOL – CAPRI – NEAPOL

Rejs statkiem na najpiękniejszą wyspę Morza Tyrreńskiego –  Capri. O wyspie było głośno już w starożytności. Cesarz Tyberiusz wybudował tu pa łac i wiele rezydencji. Po przypłynięciu do portu  przejazd kolejką do miasta i spacer urokliwymi  uliczkami. Czas wolny. Po południu przejazd do Neapolu. Nocleg.

Środa 18.04.2018 r.

NEAPOL – PIETRELCINA – SAN GIOVANNI ROTONDO

Przejazd do Pietrelciny – miejsca urodzenia św. Ojca Pio. Następnie  przejazd do San Giovanni Rotondo. Msza Świę ta w sanktuarium, nawiedzenie miejsc, gdzie  otrzymał stygmaty.  Czas wolny na indywidualną modlitwę.  Nocleg.

Czwartek 19.04.2018 r.

SAN GIOVANI ROTONDO – LANCIANO – AGNONE – LORETO

Przejazd do Lanciano  i nawiedzenie sanktuarium najstarszego  Cudu Eucharystycznego Kościoła Katolickiego  (VIII w). Agnone – miejsce urodzenia Sługi Bo żego oraz Msza Święta i modlitwa przy grobie  o. Matteo w Serracapriola. Loreto – nawiedzenie Świętego domku  i Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. Nocleg w okolicy Loreto.

Piątek 20.04.2018 r.

LORETO – WENECJA – UDINE

Msza Święta w sanktuarium. Przejazd do Wenecji – katedra św. Marka. Spacer uliczkami  dzielnic San Marco i Castello do słynnego Rialto nad Canale Grande.  Przejazd na nocleg do Udine.

Sobota 21.04.2018 r.

UDINE – WARSZAWA

Msza Święta i po śniadaniu przejazd do  Warszawy.

 

Organizator
Miesięcznik Egzorcysta

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Razem z Via Santa zapraszamy Państwa na pielgrzymkę autokarową do Włoch. Czas trwania: 12-21.04.2018. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W trakcie pielgrzymki będą głoszone nauki rekolekcyjne “10 przykazań Bożych dzisiaj” przez ks. Janusza Czenczka.

Mapa

ks. Janusz Czenczek 12-21.04.2018 Włochy