W ramach rekolekcji „Dla nas i całego świata” – 02.04.2016. Gościem piątej odsłony rekolekcji był bp Grzegorz Ryś. Opowiedział o Bożym Miłosierdziu, przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży i roli Eucharystii w życiu uczniów Chrystusa. (źródło: youtube, ŚDM)

Continue reading

W ramach rekolekcji „Dla nas i całego świata” – 20.02.2016. Gościem trzeciej odsłony rekolekcji był o. Adam Szustak, dominikanin, który przybliżył temat Bożego przebaczenia i poprowadził wieczorną modlitwę uwielbienia. (źródło: youtube, ŚDM)

Continue reading

W ramach rekolekcji „Dla nas i całego świata” – 16.01.2016. Gościem drugiej odsłony rekolekcji był polski kapłan – ks. Michał Olszewski, sercanin, ceniony rekolekcjonista i autor książek na temat współpracy z darami Ducha Świętego i nowej ewangelizacji. (źródło: youtube, ŚDM)

Continue reading

Pierwsze spotkanie w ramach rekolekcji „Dla nas i całego świata” – 12.12.2015. Gośćmi byli ojcowie Antonello Cadeddu i Enrique Porcu, misjonarze ze wspólnoty Przymierze Miłosierdzia z Brazylii. Tematem były uczynki: grzeszących upominać i głodnych nakarmić. Głoszono o św. Stanisławie, biskupie i męczenniku, oraz o Bracie Albercie, a także o tym, jak u źródeł powinniśmy rozumieć […]

Continue reading