Bo do wolności powołał nas Bóg – o. Antonello, o. Henrique Porcu – Poznań

o. Antonello Caddedu, o. Henrique Porcu 16-17.09.2017 Poznań

Szczegóły wydarzenia

  • sobota | 16 września 2017 do niedziela | 17 września 2017
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 1, Głogowska 14, Poznań
  • 669255007
Temat

Bo do wolności powołał nas Bóg

Posługujący

o. Antonello Caddedu, o. Henrique Porcu

Harmonogram

Sobota 16.09.2017 r.

Niedziela 17.09.2017 r.

Organizator

wspólnota Przymierze Miłosierdzia z Poznania

Informacje i zapisy


Więcej informacji Zapisz się

DROGA SIOSTRO I DROGI BRACIE!!!

Z ogromną radością mamy przyjemność zaprosić Ciebie, droga Siostro, drogi Bracie na Rekolekcje Ewangelizacyjne – „BO DO WOLNOŚCI POWOŁAŁ NAS BÓG”. Poprowadzą je dla nas dwaj nieprzeciętni ojcowie: o. Antonello Caddedu oraz o. Henrique Porcu, założyciele wspólnoty Przymierze Miłosierdzia.

Przymierze Miłosierdzia jest prywatnym stowarzyszeniem wiernych założonym w 2000 roku przez dwóch włoskich kapłanów – o. Enrique Porcu i o. Antonello Cadeddu oraz misjonarkę świecką Marię Paulę. Jego statuty zostały przyjęte przez Arcybiskupa Sao Paulo Kardynała Claudio Hummes w sierpniu 2005. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Sao Paulo w Brazylii, natomiast wspólnoty i grupy Przymierza Miłosierdzia są obecne w 36 miastach w Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, we Francji, Belgii i w Polsce.

Rodzina Przymierze Miłosierdzia gromadzi i jednoczy siły mężczyzn i kobiet, celibatariuszy i małżonków, kapłanów i ludzi świeckich. Wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizujemy i ufając w moc Ducha Świętego realizujmy wszelkie dzieła Miłosierdzia, na które pozwalają nam nasze siły. Naszą misją jest stać się żywą ekspresją miłości miłosiernej, rozlewającej się z serca naszego Boga, poprzez Swój Kościół, dla najbiedniejszych materialnie i duchowo.

Charyzmatem wspólnoty jest przede wszystkim praca z ubogimi i ewangelizacja. Swoją tożsamość odnajduje w Słowie Życia: „Duch Pana Boga nade mną…” (Iz 61,1nn)

Mapa

o. Antonello Caddedu, o. Henrique Porcu 16-17.09.2017 Poznań