Warsztaty RUAH – Świdnica

Warsztaty RUAH 17.03.2018 Świdnica

Szczegóły wydarzenia

  • sobota | 17 marca 2018
  • parafia pw. Miłosierdzia Bożego, ul. Rolnicza 9, Świdnica
  • 798 415 916
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Warsztaty RUAH

Posługujący

Harmonogram

Sobota 17.03.2018 r.

 

Organizator

wspólnota Przymierza Miłosierdzia

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

 

Po raz pierwszy w Świdnicy wspólnota Przymierza Miłosierdzia organizuje warsztaty RUAH!

Zapraszamy wszystkich szukających zbliżenia do Pana Boga!

Ruah to jednodniowe rekolekcje dla osób 30+, pełne zaskakujących dynamik, konferencji, modlitw i niespodzianek. Są one bardzo żywym czasem kontaktu z Panem Bogiem.

Ufamy w miłość i dobroć Jezusa, który nie pozostawia nas na ziemi „sierotami”. Jest wciąż z nami i pragnie posyłać każdemu swojego Ducha, tak abyśmy żyli pełnią życia, według Jego wspaniałego planu względem każdego z nas!

Warsztaty odbędą się 17 marca w świetlicy na plebanii przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy, na osiedlu Zarzecze ul. Rolnicza 9. Zapraszamy osoby w wieku 30+. Koszt warsztatów to 35 zł.  Przewidziane są przerwy kawowe i dłuższa przerwa obiadowa. W trakcie warsztatów istnieje możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Rozpoczynamy o godz. 8.30, zakończymy o godz. 20.30.

Zapisy prowadzimy z miesięcznym wyprzedzeniem do 10 marca na adres mailowy: swidnica@ruah.pm Przy rejestracji mailowej, prosimy podać: imię, nazwisko, nr telefonu, miejscowość.

Informacje można uzyskać telefonicznie nr: 798 415 916

Wpłata całej sumy (35 zł) na konto nr 27 1240 4025 1111 0010 2403 2800
z dopiskiem IMIĘ i NAZWISKO , WARSZTATY RUAH
Czy chcesz przyjąć to, co On już dla Ciebie przygotował?

„Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze –  Ducha Prawdy(…) Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was.  Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie.”

(J 14:16-19)

Zapraszamy do kontynuacji przygody z Panem Bogiem w ramach spotkań naszej wspólnoty (w każdy poniedziałek o godz. 19:00 w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy) oraz w ramach realizowanych przez nas posług.

Mapa

Warsztaty RUAH 17.03.2018 Świdnica