Rekolekcje wielkopostne z o. Dolindo – Joanna Bątkiewicz-Brożek – Rzeszów

Joanna Bątkiewicz-Brożek 09-11.03.2018 Rzeszów

Szczegóły wydarzenia

  • piątek | 9 marca 2018 do niedziela | 11 marca 2018
  • Dom Diecezjalny TABOR, Połonińska 25, 35-001 Rzeszów
  • 533 833 399
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Rekolekcje wielkopostne z o. Dolindo

Posługujący

Joanna Bątkiewicz-Brożek

Harmonogram

Piątek 09.03.2018 r.

Sobota 10.03.2018 r.

Niedziela 11.03.2018 r.

Organizator
Dom Diecezjalny TABOR

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

o. Dolindo Ruotolo – włoski kapłan, mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka – napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Niezwykle ceniony przez o. Pio, który często odsyłał do niego penitentów. Kapłan heroicznie wierny Kościołowi, mimo że szczególnie doświadczany: z powodu oskarżeń nieprzychylnych mu osób, wielokrotnie stawiany przez Świętym Oficjum, oskarżany o herezję, z wieloletnim zakazem odprawiania Mszy Świętej i głoszenia homilii. Jest Sługą Bożym. Trwa jego proces beatyfikacyjny.

Przez rekolekcje wielkopostne z tekstami tego świętego kapłana pomoże przeprowadzić nas pani Joanna Bątkiewicz-Brożek – dziennikarka, publicystka, tłumaczka, autorka pierwszej na świecie kompletnej biografii tego świętego kapłana. Obecnie współpracuje z portalami Vatican Insider oraz Aleteia PL – Duchowość i lifestyle

Mapa

Joanna Bątkiewicz-Brożek 09-11.03.2018 Rzeszów