Rekolekcje dla małżeństw – ks. Jacek Stefański – Wigry

ks. Jacek Stefański 29-01.10.2017 Wigry

Szczegóły wydarzenia

  • piątek | 29 września 2017 do niedziela | 1 października 2017
  • Fundacja Wigry Pro - Pokamedulski Klasztor, Wigry 11 Suwałki, 16-402 Suwałki
  • 87 566 24 99
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Rekolekcje dla małżeństw

Posługujący

ks. dr Jacek Stefański

Harmonogram

Piątek 29.09.2017 r.

Sobota 30.09.2017 r.

Niedziela 01.10.2017 r.

Organizator
Wigierski Areopag Nowej Ewangelizacji

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

O ile zapoznanie się z życiem patriarchów Izraela – Abrahama, Izaaka i Jakuba – często służy pogłębieniu wiary, o tyle rzadko zwraca się uwagę na fakt, że każdy z tych patriarchów żył w małżeństwie, którego cechy mogą być drogowskazem dla współczesnych małżonków. Mężczyzna i kobieta, którzy stają się mężem i żoną mogą dążyć do szczęścia, którym obdarza Pan Bóg, jako Ten, który jest wierny swoim obietnicom. Katolickie spojrzenie na życie małżeńskie przez pryzmat małżeństw tych, którzy stali się początkiem narodu wybranego stanowi źródło mądrości dla małżonków pragnących umocnienia wzajemnej miłości i więzi małżeńskiej. Małżonkowie mogą odkryć na nowo zamysł Boży wobec nich, który często pozostaje ukryty przez grzech pierworodny i jego skutki. Przyjdź, aby się skupić i zaczerpnąć nowe siły dla swojego życia małżeńskiego. Oddaj się opiece naszej Niepokalanej Matki, aby Twe serce mogło ponownie otworzyć się na łaskę, którą otrzymałeś w dzień złożenia przyrzeczeń małżeńskich przy ołtarzu.

Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji w Wigrach.

Zgłoszenia pocztą elektroniczną recepcja@wigry.pro , tel. recepcja 87 566 24 99

Koszt Rekolekcji – 250zł/os (Noclegi w pokojach 2 osobowych – za pokój 1 osobowy dopłata 100zł.). Zaliczka 50zł tydzień przed rozpoczęciem

Mapa

ks. Jacek Stefański 29-01.10.2017 Wigry