Kurs Filip – Zielona Góra

Kurs Filip 15-17.12.2017 Zielona Góra

Szczegóły wydarzenia

  • piątek | 15 grudnia 2017 do niedziela | 17 grudnia 2017
  • 18:00 - 13:00
  • ul. Mickiewicza 14 Zielona Góra, 65-063
  • 661-123-571
Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy organizatorami pokazywanego wydarzenia. Ideą serwisu jest zbieranie informacji o spotkaniach ewangelizacyjnych i umieszczanie ich na stronie. Jednocześnie nie ponosimy żadnych odpowiedzialności za zmiany terminów, miejsc czy programów takich spotkań.

W przypadku pytań związanych z konkretnym wydarzeniem, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorami, których dane umieszczamy na stronie wydarzenia. Link do strony wydarzenia znajduje się w dalszej części treści.

Temat

Kurs Filip

Posługujący

Harmonogram

 

Piątek 15.12.2017 r.

Sobota 16.12.2017 r.

Niedziela 17.12.2017 r.

Organizator
Wspólnota Przebudzenie

Informacje i zapisykliknij po Więcej informacji kliknij i Zapisz się

Jest to podstawowy kurs ewangelizacyjny, którego celem jest osobiste spotkanie uczestnika z Jezusem Zmartwychwstałym i przyjęcie mocy Ducha Świętego. Może wziąć w nim udział każdy, kto tylko odczuwa pragnienie nowego, głębokiego spotkania z Bogiem i doświadczenia żaru Jego miłości. Prowadząc wielokrotnie kursy „Filip” widzieliśmy z jak wielką mocą Bóg zmienia tych, którzy w tym kursie zdecydowali się wziąć udział. Podczas kursu naprawdę możesz spotkać Jezusa Zmartwychwstałego! Możesz otworzyć się na osobę Ducha Świętego i przyjąć Jego dary. Podczas kursów Bóg objawia swoją moc i wielokrotnie byliśmy świadkami uzdrowień wewnętrznych, także uzdrowień fizycznych, objawiania się Ducha Świętego przez dary np. dar proroctwa czy też dar modlitwy w językach.

To wszystko jest dla Ciebie! Po prostu przyjdź!

Podczas kursu
Jest czas konferencji, warto notować. Przyda się! Jest czas poznawania Pisma świętego, nie zapomnij Go zabrać. Jest czas modlitwy. Nie martw się, to nie jest takie trudne. Jest czas śpiewu i radości!

Mapa

Kurs Filip 15-17.12.2017 Zielona Góra